İstanbul Yılbaşı Programları

 İstanbul Yılbaşı Programları 2023

Dünya’nın en güzel şehirlerinden İstanbul’da yılbaşı çok çeşitli etkinlikler ile kutlanmaktadır.
Eğlence ve gece hayatının çok renkli olduğu şehirde, yeni yıla girerken de çok eğlenceli etkinlikler düzenlenmektedir. Bunların başlıcalarını sıralarsak; yılbaşı konserleri, yılbaşı otel programları, yılbaşı meyhane programları, yılbaşı tekne turları, yılbaşı clup programları başı çekmektedir. 
Taksim, Beyoğlu, Nişantaşı, Maslak, Beşiktaş, Kadıköy, Moda, Bağdat Caddesinde birçok yılbaşı mekanında çok çoşkulu yeni kutlamaları yapılmaktadır.

İstanbul Yılbaşı Mekanları

Yılbaşı mekanları denince İstanbul’da ilk aklımıza gelen yerler; oteller, restaurantlar, meyhaneler, clublardır.Ayrıca İstanbul boğaz’ında muhteşem yılbaşı tekne turları düzenlenmektedir.

İstanbul Yılbaşı Otel Programları

İstanbul’da çok sayıda otel de yılbaşı programı düzenlenmektedir. Büyük otellerinde çok sayıda olduğu şehirde, gösterişli yılbaşı programları ve Yılbaşı Galaları düzenlenmektedir. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan İstanbul yılbaşı otelleri programlarında çok sayıda sanatçı da sahne almaktadır.
Avrupa yakasında ağırlıklı Taksim, Şişli, Beyoğlu, Maslak, Sultanahmet, Bakırköy, Beşiktaş Anadolu yakasında da Kavacık, Şile, Kartal …

İstanbul Yılbaşı Konserleri

İstanbul’da yılbaşı konserleri de birçok mekanda yapılmaktadır. Ünlü yılbaşı sanatçıları otel programları, yılbaşı galaları ve yılbaşı eğlence mekanlarında sahne almakta, hayranlarına unutamayacakları zamanlar yaşatmaktadırlar.

İstanbul Yılbaşı Meyhaneleri

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında çok sayıda meyhane, canlı müzik ve fasıllar eşliğinde lezzetli yılbaşı menüleri ile misafirlerini ağırlamaktadırlar. Özellikle Kadıköy, Beyoğlu, Nevizade, Beylikdüzü, Taksim, Kumkapı semtlerinde İstanbul yılbaşı meyhane programları sizleri bekliyor. Doya doya eğlenmek fasıllar eşliğinde yeni yılı kutlamak için çok iyi seçeneklerden biri.

İstanbul Yılbaşı Restoranları

İstanbul ‘un birçok gözde semtinde restoranlarında da ister sevdiğiniz ile beraber başbaşa romantik bir yemek yiyebilir isterseniz, yılbaşı eğlence proramlarında doya doya eğlenebilirsiniz. Tabii bu özel geceye mekanın çok özel yılbaşı menüsü de sizlere sunuluyor olacak.
Özellikle İstanbul boğazının seçkin yılbaşı restaurantlarında unutulmaz bir yılbaşı kutlayabiirsiniz.İstanbul yılbaşı Restoranları programlarını buradan takip edebiirsiniz.

Yılbaşı Tekne Turları

İstanbul’da yeni yıla girecekseniz, Yılbaşı tekne turu seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Dünya ‘da belki başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız bu deneyimi kaçırmayın. Muhteşem İstanbul Boğazı atmosferindeki teknede yılbaşı kutlaması da size çok iyi gelebilir.Uygun fiyat seçenekleri ile tanınmış firmaların düzenlediği yılbaşı partileri ile doya doya eğlenerek yeni yıla girebilirsiniz.

İstanbul Yılbaşı Clubları

Kadıköy, Taksim, Maslak, Nişantaşı gibi gözde semtlerdeki Yılbaşı club ve eğlence merkezlerinde
Dj müzik eşliğindeki yılbaşı partileri de ilginizi çekebilir.

 İstanbul Yılbaşı Programları 2022 Arşivi

Cumbalım Meyhane 2022 Yılbaşı Programı
Beylikdüzü Yılbaşı Eğlence Programı ...
 • Beylikdüzü
 • Beylikdüzü
 • Kalamış
Lazzoni Hotel 2022 Yılbaşı Programı
2022 Yılbaşı Partisi ...
 • Beyoğlu
Kanlıca Paysage Restaurant 2022 Yılbaşı Programı
İpek Tutkun un Muhteşem Sahnesiyle Yeni Yıl Kutlaması ...
 • Kanlıca
The Sign Şile Hotel Spa 2022 Yılbaşı Programı
Yılbaşı Yemeği ve Yılbaşı Konaklaması ...
 • Şile
 • Şile
 • Bakırköy
İstanbul Yelken Kulübü 2022 Yılbaşı Programı
Harika Yılbaşı Eğlence Programı ile Yeni Yıla Merhaba ...
 • Fenerbahçe
Hayal Kahvesi Aqua Florya 2022 Yılbaşı Programı
Çelik Ve Mansur Ark Yılbaşı Konseri ...
 • Florya
Jolly Joker Kıyı İstanbul 2022 Yılbaşı Konseri
Yaşar 2022 Yılbaşı Konseri ...
 • Büyükçekmece