Adres
Barış Mahallesi, Belediye Caddesi, No: 30/331 Ginza Lavinya Apartmanı Beylikdüzü
Telefon
0053 440 07 79

Cumbalım Meyhane 2024 Yılbaşı Programı - İstanbul

2024 Yılbaşı Meyhane Programı ve Yılbaşı Eğlencesi

İstanbul yılbaşı meyhane programlarında bu senede Cumbalım Meyhane sizleri eğlenceli bir geceye davet ediyor.

İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginlikleri arasında, Cumbalım Meyhane'nin büyüleyici atmosferinde 2024 yılbaşı gecesini karşılamaya hazır olun!

Cumbalım Meyhane, şeflerin özenle seçilmiş malzemelerle hazırladığı özel bir yılbaşı menüsü sunarak, lezzet dolu bir deneyim vaat ediyor.

Yılbaşı gecesi için özel olarak tasarlanan menü, geleneksel Türk mutfağının modern dokunuşlarıyla zenginleştirilmiş birçok lezzeti içeriyor.

Meze kategorisinde sunulan 8 çeşit özel meze ile başlayan bu gastronomik yolculuk, pastırmalı paçanga böreği, etli pazı sarma ve mücver gibi nefis ara sıcaklarla devam ediyor.

Ana yemeklerde ise lokum bonfile ve hindi seçenekleriyle damakları şenlendiriyor.

Narlı roka domates salatası, taze ve hafif bir ara tat olarak menüde kendine yer bulurken, mevsim meyveleri ve tahinli kabak tatlısı da tatlı sevenleri mest edecek.

Eğlencenin dorukta olduğu gece, canlı müzik performansları, dans gösterileri ve sürprizlerle dolu özel bir programla taçlanıyor.

Cumbalım Meyhane, yılbaşını unutulmaz kılmak adına düzenlenen çekilişlerle konuklarına sürpriz hediyeler de sunuyor.

Alkol seçenekleri ise gruplara özel olarak hazırlanmış. İki kişilik seçenekte 50 cl rakı, 1.5 şişe şarap ve 6 adet bira, dört kişilik seçenekte ise 100 cl rakı, 3 şişe şarap ve 12 adet bira bulunuyor.

Kişi başı ücret ise 1950 TL olarak belirlenmiş.

Cumbalım Meyhane'nin bu özel geceye ev sahipliği yapacağı yerler sınırlı, bu yüzden hemen yerinizi ayırtarak, eşsiz lezzetlerle dolu, eğlence ve sürprizlerle bezeli bir yılbaşı gecesine adım atın.

Cumbalım Meyhane'nin eşsiz atmosferinde, İstanbul'un büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmaz anılara yelken açın!

Etiketler