Adres
Kaynarca, Erol Kaya Cd No:204, Pendik
Telefon
0021 658 52 21
Websitesi

The Green Park Pendik Hotel 2024 Yılbaşı Programı - İstanbul

2024 Yılbaşı Kutlaması ve Eğlence programı

İstanbul'un eşsiz atmosferinde, The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, unutulmaz bir Yılbaşı deneyimi için kapılarını aralıyor.

Bu muhteşem geceyi renklendirecek isimlerden biri olan Seda Mete, sizi büyüleyici bir atmosferde ağırlamak için sahne alacak.

31 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek özel Yılbaşı programımız, siz değerli misafirlerimizi unutulmaz bir geceye davet ediyor.

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, yılbaşı coşkusunu yaşamak isteyenleri kaliteli bir eğlence ile buluşturuyor.

Eşsiz lezzetleri, canlı müzik performansları ve sürpriz etkinlikleri ile dolu bu özel gece, unutulmaz anılar biriktirmeniz için tasarlandı.

Seda Mete'nin muhteşem sahne performansıyla gecenin enerjisi zirveye çıkacak. Seda Mete'nin sesiyle büyülenecek, sevdiklerinizle birlikte dans ederek 2024'e unutulmaz bir başlangıç yapacaksınız.

Gece boyunca sürpriz çekilişler, özel ikramlar ve diğer eğlence aktiviteleri ile dolu programımız, konuklarımıza unutulmaz bir Yılbaşı deneyimi sunacak.

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, konforlu konaklama seçenekleri ve özel tasarlanmış yılbaşı paketleri ile misafirlerini ağırlayacak.

Eğer siz de bu eşsiz geceyi kaçırmak istemiyor ve unutulmaz bir Yılbaşı deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen yerinizi ayırtın.

Detaylı bilgi almak ve rezervasyon yapmak için 0531 101 68 19 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, sizi 2024'e muhteşem bir başlangıç yapmaya davet ediyor.

Yılbaşı gecesinde unutulmaz anılar biriktirmek ve sevdiklerinizle birlikte coşkulu bir gece geçirmek için hazır olun!

 

Etiketler