Adres
Kordonboyu Mahallesi, Ankara Cd. No:147/6, Kartal
Telefon
0549 494 20 20
0549 688 80 80
Websitesi

Jolly Joker Kartal İstMarina 2024 Yılbaşı Programı - İstanbul

Discman 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Gecesi Yılbaşı Özel,

Discman 90'lar & 2000'ler Türkçe Pop Gecesi Yılbaşı Özel 
 
Yılbaşı Gecesi çok eğlenceli bir partiye davetlisiniz.
 
31 Aralık akşamı, Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde unutulmaz bir 90'lar ve 2000'ler Türkçe Pop Gecesi Yılbaşı Özel etkinliği sizi bekliyor!
 
Bu muhteşem gece, nostaljik anılarınızı canlandıracak, dans ettirecek ve yılbaşı coşkusunu doruklara çıkaracak.
 
Discman çağının efsaneleşmiş müzikleriyle dolu bu özel gece, Türkçe pop müziğinin en unutulmaz şarkılarına ev sahipliği yapacak.
 
Siz de bu geceyi unutulmaz kılmak için yerinizi şimdiden ayırtın ve 90'ların ve 2000'lerin en sevilen pop şarkılarıyla dolu bir yolculuğa çıkın.
 
Jolly Joker Kartal İstMarina'nın muhteşem atmosferinde, yılbaşı gecesini sevdiklerinizle birlikte kutlamak için eşsiz bir fırsatınız var.
 
ÖNEMLİ UYARI :
- 18 Yaş sınırı vardır.
- Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
- Bilet sahiplerinin, 0850 549 01 22 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
- Ayakta kategorisi hariç tüm kategorilerde bilet sahiplerine minimum 2 ya da 3 kişi olması şartı ile bistro imkânı sunulmaktadır.
- Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
 
Canlı performanslar, renkli ışık şovları ve özel sahne düzenlemeleriyle geceye damgasını vuran bu etkinlik, 2023'e enerji dolu bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.
 
31 Aralık'ta Jolly Joker Kartal İstMarina'da gerçekleşecek bu benzersiz Türkçe Pop Gecesi Yılbaşı Özel etkinliği için biletlerinizi
 
önceden temin edin ve unutulmaz bir geceye hazır olun! Yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Etiketler