Adres
Ahu Ünal Aysal Cad.No:29, Mirage Park Resort, Kemer
Telefon
0850 340 07 07
Websitesi

Mirage Park Resort 2024 Yılbaşı Programı - Antalya

Melek Mosso Ve Sakiler Yılbaşı Konseri

Antalya'nın eşsiz güzellikleri arasında yer alan Mirage Park Resort Hotel, 2024 yılını unutulmaz kılacak muhteşem bir yılbaşı programı sunuyor.

Yepyeni bir başlangıca "Merhaba" demenin heyecanını, Melek Mosso ve Sakiler'in unutulmaz performanslarıyla birleştirerek kutlamaya hazır olun.

30 Aralık Cumartesi akşamı, Melek Mosso'nun büyüleyici sahne performansıyla başlayacak olan yılbaşı etkinlikleri, müzikseverleri adeta bir rüya dünyasına davet ediyor.

Melek Mosso'nun dokunaklı sesi ve sahnedeki enerjisiyle dolu performansıyla, konuklar kendilerini büyülü bir atmosferin içinde bulacaklar.

31 Aralık Pazar gecesi ise Sahne Sakiler'e emanet. Sakiler'in eşsiz müzik ziyafetiyle geçecek bu özel gece, yılbaşını coşku ve neşe içinde karşılamak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Mirage Park Resort Hotel, konuklarına unutulmaz anlar yaşatmak adına Sakiler ile muhteşem bir yılbaşı kutlaması sunuyor.

Erken rezervasyon yaparak, bu özel gecenin ayrıcalıklı bir parçası olabilirsiniz.

Antalya'nın en seçkin yılbaşı otellerinden biri olan Mirage Park Resort Hotel, konforlu konaklama seçenekleri, lezzetli yemekleri ve unutulmaz eğlence ile dolu bir gece vadediyor.

2024 Yılbaşı Kutlamaları için Antalya'nın eşsiz atmosferinde, Mirage Park Resort Hotel'de geçireceğiniz bu özel gecede,

Melek Mosso ve Sakiler'in müziğiyle yeni bir yıla "Merhaba" deyin.

Yılbaşı coşkusunu doruklarda yaşamak için hemen rezervasyon yaptırın ve unutulmaz anılar biriktirmeye başlayın.

Etiketler