Adres
Hüdai Kaplıcaları Mevkii 4.Km, Sandıklı
Telefon
0272 333 30 12
Websitesi

May Thermal Resort SPA 2024 Yılbaşı Programı - Afyon

Korçay Yılbaşı 2024 Galası

Yılbaşında Afyon'da harika bir yılbaşı tatline hazırmısınız?

May Thermal Resort & Spa, 2024 Yılbaşı gecesinde müzik ve coşku dolu bir etkinlikle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Korçay ve Orkestrası'nın unutulmaz performansıyla dolu bu özel konser, yeni yılı büyülü bir atmosferde karşılamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

May Thermal Resort  SPA 2024 Yılbaşı Programı

30 ve 31 Aralık tarihlerinde, Belek Balo Salonu'nda gerçekleşecek olan Korçay ve Orkestrası konseri,

May Thermal Resort & Spa Otel'de konaklayan misafirler için özel bir yılbaşı deneyimi sunacak.

Bu gece boyunca Standart Yarım Pansiyon veya Standart Tam Pansiyon Konsepti'ne göre hizmet verilecek ve afiş fiyatlarına 01 Ocak 2024 tarihindeki BRUNCH dahil olacak.

Yılbaşı gecesi boyunca, ANA Restaurant'ta düzenlenecek açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile misafirlere lezzet şöleni yaşatılacak.

Konser salonunda ise masalarda kişibaşı olmayan ikramlar, meyve tabağı, çiğ köfte, cips, patlamış mısır gibi lezzetler sunulacak.

Otelde alkollü içecek servisi bulunmamakla birlikte, özel bir düzenleme ile 30 ve 31 Aralık tarihlerinde konser salonunda getirilen alkollü içecekler tüketilebilecek.

Ancak, diğer genel mekanlarda alkollü içecek tüketimi mümkün olmayacak.

Konser salonu yuvarlak ve/veya kare masa düzeninde hazırlanacak olup, tüm içecekler ve ekstra talepler extra ücretli olacak.

Çocukların konser salonuna ebeveyn gözetiminde serbest girişi sağlanacak ve otelde konaklayan tüm misafirler ücretsiz olarak konser programına katılabilecekler.

Bu özel gecede May Thermal Resort & Spa, Konser ve yılbaşı coşkusunu bir araya getirerek unutulmaz bir başlangıç sunuyor.

Biletlerinizi şimdi alın ve Korçay ve Orkestrası'nın büyülü performansı eşliğinde yeni yılı karşılayın!

Etiketler